Lodówka No Frost – co wyróżnia ją na tle innych?

W czasach, w których przywiązujemy ogromną wagę do tego, by w jak największym stopniu ograniczyć marnowanie jedzenia, jak nigdy dotąd zależy nam na wyborze urządzenia, które sprosta naszym wymaganiom i zadba o trwałość produktów. Jednocześnie, decydując się na zakup nowej lodówki, szukamy takiego rozwiązania, które pomoże nam ograniczyć nadmierne zużycie energii, co również nie pozostaje bez wpływu na nasze środowisko. Dowiedz się, czym lodówka No Frost wyróżnia się na tle innych i dlaczego warto rozważyć jej wybór. 

Lodówka No Frost i jej popularność

Wybór nowej lodówki nie należy do częstych decyzji zakupowych. Ze względu na to, że średnio odbywa się on raz na 10-15 lat, wielu użytkowników może nie być na bieżąco z nowinkami elektronicznymi oraz zmianami, jakie zaszły w przypadku lodówko-zamrażarek. Wybierając nowe urządzenie, bardzo często zwracamy uwagę na takie elementy jak wysokość i szerokości lodówek. Oczywiście jest to istotne, jednak w obecnych czasach równie ważna jest energooszczędność urządzenia.

W przypadku oznaczania energooszczędności sprzętów niedawno zaszły pewne zmiany. Mają one związek z nowymi regulacjami unijnymi. Skala energooszczędności standardowo zawiera się pomiędzy A a G, jednak nie występują już dodatkowe oznaczenia typu A++. Powód? Dostępne obecnie urządzenia zużywają znacznie mniej energii.

Jak w takim razie wypadają lodówki marki Samsung? Warto podkreślić, że cechuje je często najwyższa klasa energetyczna na rynku, co sprawia, że są to najczęściej kupowane lodówki*.

Lodówko-zamrażarka No Frost – co oferuje?

Lodówka No Frost Samsung to sprzęt AGD, który cechuje brak szronu, który z reguły tworzy się w lodówkach. No Frost oznacza nazwę technologii, która za tym stoi. Korzystając z lodówko-zamrażarki No Frost możesz na dobre zapomnieć o konieczności rozmrażania urządzenia czy też samodzielnego pozbywania się oszronienia. Dzięki kontroli poziomu wilgotności zyskujesz pewność, że przechowywana przez Ciebie żywność pozostanie dłużej świeża.

Lodówka No Frost i jej zalety

Czym jeszcze wyróżnia się lodówko-zamrażarka No Frost? Na uwagę zasługuje przede wszystkim energooszczędność, która ma bardzo duży wpływ nie tylko na wysokość miesięcznych opłat za prąd, ale również kondycję naszego środowiska. Technologia No Frost sprawia, że brak szronu czy kryształków lodu znacznie zmniejsza zużycie prądu, a sama lodówka jest o wiele prostsza w czyszczeniu!

Niezależnie od tego, czy podoba Ci się lodówka biała, czarna czy też w zupełnie innym kolorze, wybierz taki sprzęt, który najbardziej będzie pasował do Twojej kuchni. Różne modele i szerokości lodówek sprawią, że bez problemu znajdziesz idealny model!

Warto również dodać, że marka Samsung jako pierwsza wprowadza na rynek nowoczesne lodówki z modelem Wi-Fi (SmartThings Energy), dzięki czemu swoją lodówką możesz wygodnie zarządzać za pomocą aplikacji SmartThings** niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

**Konieczne jest uprzednie zainstalowanie aplikacji SmartThings na urządzeniu z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung