Jak mieszka Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. 22-latka występuje w filmach i serialach, śpiewa, bierze także udział w kampaniach reklamowych popularnych marek. Podobno za niektóre z nich otrzymuje wynagrodzenie nawet do miliona złotych! Nic dziwnego, że stać ją na luksusowe mieszkanie. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami nowego apartamentu, który kosztował ją 2 miliony złotych. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Julia Wieniawa, czytajcie dalej.

Jak mieszka Julia Wieniawa?

Apartament Julii Wieniawy znajduje się w pięknie położonym miejscu na warszawskim Żoliborzu. Gwiazda nie szczędziła na materiałach i dodatkach podczas jego wykańczania, w swoim nowym gniazdku zainstalowała m.in. złoty okap za 4 tysięcy zł! Trzeba pamiętać, że sam apartament kosztował 2 miliony złotych, dlatego ostateczna kwota po uwzględnieniu wykończenia musiała być dużo wyższa.

Mieszkanie na Żoliborzu jest trzecim mieszkaniem Wieniawy, jednak nigdy wcześniej nie podejmowała się ona aż tak dużego projektu. W apartamencie panuje głównie styl „balijski” dlatego pokaźny taras został obsadzony egzotycznymi roślinami. W tym przedsięwzięciu pomagał aktorce Marcin Tyszka. Aktorka jest bardzo dumna z tego miejsca.

Kocham to miejsce. Czy to nie wygląda jak Bali albo Zanzibar? Pięknie oświetlone roślinki. Moja palemka kochana i Warszawa — opowiada zachwycona aktorka.

Mieszkanie Julii Wieniawy zdobią bardzo drogie dodatki. Jak już wspomniano wyżej, w kuchni aktorka zamontowała złoty okap za 4 tysiące zł, a na ścianie powiesiła plakat promujący film Love w reżyserii Gaspara Noé. . W sypialni natomiast stoi wielkie, welurowe łoże, którego cena wynosi 3899 złotych. W salonie natomiast stoją prostsze meble. Zgrabna sofa, okrągłe pufy, stolik kawowy oraz sprzęt grający.

W łazience stoi obita marmurem wanna, aktorka postawiła też na różowo-złote wykończenia. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się olbrzymia garderoba, w której dominują ciepłe kolory, a ciekawym kontrapunktem jest różowy neon, a także biuro aktorki, osobista siłownia oraz miejsce do uprawiania jogi. Widać, że wszystko jest tu przemyślane i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Podoba wam się mieszkanie Julii?