Jak mieszka Ola Kwaśniewska?

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego jest bardzo aktywna w sieci. Na swoim Instagramie często pokazuje ujęcia z życia codziennego, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak wygląda jej mieszkanie. Jak zatem mieszka Ola Kwaśniewska? Tego dowiecie się z poniższego artykułu.

Jak mieszka Ola Kwaśniewska?

Ola Kwaśniewska mieszka wraz ze swoim mężem Kubą Badachem w 180-metrowym mieszkaniu na strzeżonym, luksusowym osiedlu, na warszawskim Wilanowie. Rodzinne gniazdko pary zostało dopieszczone w każdym detalu pod czujnym okiem zaprzyjaźnionego architekta.

Wnętrze jest bardzo przytulne, dominują w nim jasne kolory, które wybrała Ola. Kuba posiada tutaj własne studio nagraniowe, które również urządziła córka byłego prezydenta Polski.

Badach ma staroświeckie podejście do związku i rodziny. To kobieta ma dbać o ich dom i ognisko domowe, co Oli bardzo odpowiada — opowiadał tygodnikowi Flesh znajomy pary.

Apartament pary jest gustowny i pełen miłości do zwierząt. Ola kocha bowiem czworonogi, dlatego w jej mieszkaniu nie brakuje gadżetów dla psów. Wszędzie porozkładane są kojce, kocyki, zabawki… Widać, kto tu rządzi. W tym domu nie ma zakazów dla zwierząt. Pupile pary wylegują się a kanapie, a nawet śpią z Olą w łóżku. Zresztą jest ono tak ogromne, że spokojnie pomieści nie tylko Olę i jej pupile, ale pewnie jeszcze ze dwie osoby.

Na zdjęciach na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskie można zauważyć również ascetyczne ściany, które przypominają tradycyjną cegłę. Córka byłego prezydenta najwyraźniej gustuje w szarościach, ma bowiem szarą kanapę i szare atłasowe zasłony. Nie brakuje również książek, które Ola bardzo często pokazuje na swoich fotkach.

Taras Prezydentówny jest równie przytulny, jak jej mieszkanie. Centralne miejsce zajmuje duża kanapa, na której Ola Kwaśniewska wyleguje się ze swoimi pupilami, nie brakuje również pięknie zadbanych kwiatów doniczkowych. Z balkonu można podziwiać pobliski las.