Rozpoczęła się kampania Watco. Bądź sprytniejszy niż inflacja: wypatruj świetnych ofert na markowe produkty do posadzek betonowych

Koszty chemii budowlanej wzrosły w listopadzie, a eksperci prognozują dalsze wzrosty cen w przyszłym roku. Naprawy czy renowacje podłóg nie mogą jednak czekać na bardziej sprzyjające czasy. Obecna w Polsce od pół roku brytyjska firma Watco oferuje 50% rabatu na wiele swoich bestsellerów. Rabat obowiązuje do 31.12.2022 roku.

Specjalna kampania antyinflacyjna Watco obejmuje dwa odrębne, najlepiej sprzedające się produkty do naprawy podłóg: CONCREX i FLOWPATCH. Produkty te są łatwe w użyciu, szybkoschnące i bardzo trwałe; dlatego cieszą się dużą popularnością wśród ekspertów budowlanych.

Promocja obejmuje również farbę EPOXYGUARD – produkt przeznaczony do stosowania na posadzkach betonowych w dwóch wariantach: z wykończeniem gładkim (Watco Epoxyguard) lub antypoślizgowym (Watco Epoxyguard Safe). Szybko schnie i dobrze rozprowadza się na podłożu.

Produkty Watco sprawiają, że naprawy są szybkie i łatwe oraz nie wymagają specjalnego przygotowania. Zainwestowanie w wiosenne naprawy podłóg teraz może być dobrym pomysłem, ze względu na aż 50% rabat na ceny sprzedaży tych produktów.

Złóż zamówienie już dziś, odbierz w przyszłym roku.

Zgodnie z harmonogramem świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii ostatni tydzień roku jest przeznaczony na odpoczynek. Święta w Wielkiej Brytanii tradycyjnie rozpoczynają się około 22 grudnia, dlatego aby otrzymać produkty Watco przed świętami Bożego Narodzenia, należy je zamówić do 16 grudnia.

Zamówienia złożone po tej dacie otrzymają 25% rabatu na wszystkie produkty i aż 50% na bestsellery i będą realizowane na początku 2023.

Pół roku brytyjskiego lidera na rynku polskim

Watco działa w Polsce od 6 miesięcy. W tym czasie zdobyła zaufanie ekip budowlanych specjalizujących się w naprawach posadzek w magazynach, halach produkcyjnych i garażach. Wśród klientów znaleźli się deweloperzy, spółdzielcze wspólnoty mieszkaniowe oraz rolnicy – przedsiębiorcy, którzy cenią sobie jakość produktów, łatwość użytkowania oraz ich fantastyczną trwałość.

 ***

O Watco

Firma Watco tworzy najlepsze produkty do naprawy i malowania posadzek – przede wszystkim betonu. Jest liderem w tworzeniu opatentowanych i wielokrotnie nagradzanych produktów, które zapewniają szybką i wysokiej jakości konserwację i naprawę podłóg oraz są znane ze swojej trwałości. Świadczą o tym zdobyte nagrody i wyróżnienia, w tym szczególne osiągnięcie w kategorii „Najlepszy biznes zaopatrzenia przemysłowego i magazynowego” w 2016 roku w konkursie ECMOD Award oraz nagroda Direct Commerce w 2021 roku.

Watco to brytyjska firma z blisko 100-letnim doświadczeniem. Istnieje od 1927 roku (w Polsce od połowy 2022 roku). Watco koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości produktów, które są łatwe w użyciu i nie wymagają profesjonalnej wiedzy. Jest to również pierwsza firma, która produkuje i sprzedaje bezpośrednio konsumentom dwuskładnikowe produkty z żywicy epoksydowej.

Watco wytwarza swoje produkty w laboratorium w Newcastle gdzie chemicy nieustannie badają i rozwijają produkty oraz opracowują nowe metody. Miejscem docelowym eksportu produktów Watco do Polski są Niemcy.

Marka Watco jest obecnie dostępna w 9 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.