Hurtownia fotowoltaiczna STARBUD – największy wybór optymalizatorów PV marki SolarEdge na Pomorzu

Hurtownia PV STARBUD to miejsce na mapie Pomorza, które powinien znać każdy monter instalacji fotowoltaicznych – hurtownia współpracuje z czołowymi producentami i dystrybutorami urządzeń i osprzętu PV. W ofercie znajdziemy także autorskie produkty – na przykład konstrukcje fotowoltaiczne. Montaż konstrukcji fotowoltaicznej możemy często przyspieszyć dzięki użyciu kafara pneumatycznego – urządzenia, które możesz wypożyczyć na miejscu. Monterzy czy czegoś jeszcze brakuje w tej kompleksowej ofercie? Może sklepu internetowego? Tak się składa, że StarBudShop.pl to sklep stworzony z myślą o Was!

STARBUD – od lat w branży fotowoltaicznej

Firma STARBUD została założona w czasach, w których branża fotowoltaiczna w Polsce dopiero zaczynała powoli raczkować. Początki nie były łatwe – w tamtych czasach montaż paneli PV na dachu był traktowany raczej jako ciekawostka niż realna szansa na obniżenie rachunków za prąd. Wieloletnia obecność w branży poskutkowała jednak dogłębnym poznaniem rynku i potrzeb po obu stronach – zarówno monterów, jak i inwestorów.

Na bazie tego doświadczenia i wypracowanych kontaktów z wiodącymi markami z branży fotowoltaicznej, z czasem powstał StarBudShop.pl – hurtownia, sklep internetowy oraz wypożyczalnia sprzętu PV prowadzone przez monterów, którzy dobrze znają oferowane produkty.

StarBudShop.pl – oferta dostosowana do potrzeb monterów

Zamysłem założycieli hurtowni PV STARBUD było stworzenie miejsca, w którym monter znajdzie wszystko to, czego potrzebuję do skompletowania i montażu instalacji PV. Dlatego w hurtowni kupimy takie produkty jak:

  • panele fotowoltaiczne (bifacial i mono-facial),
  • falowniki fotowoltaiczne (inwertery PV),
  • optymalizatory PV,
  • złącza i osprzęt,
  • wiaty PV Carport (wiaty fotowoltaiczne, stanowiska ładowania),
  • konstrukcje fotowoltaiczne naziemne (gruntowe stelaże PV),
  • konstrukcje fotowoltaiczne dachowe (stelaże PV do montażu dachowego).

W asortymencie hurtowni znajdziemy wyłącznie te urządzenia, które firma STARBUD wykorzystuje przy montażach instalacji PV. Jest to więc sprzęt sprawdzony i bardzo dobrze znany sprzedawcom. Na półkach zobaczymy loga takich producentów jak Znshine, Hyundai czy SolarEdge – czyli potentatów w branży fotowoltaicznej. Wieloletnia współpraca z tymi firmami zaowocowała możliwością proponowania ich produktów po niezwykle atrakcyjnych cenach!

Kup instalacje PV i wypożycz sprzęt do montażu w jednym miejscu!

Możliwość wypożyczenia niezbędnego sprzętu w tym samy miejscu, w którym skompletujesz instalację PV oraz zakupisz wszystkie jej komponenty, jest niewątpliwym udogodnieniem – dlatego w ofercie STARBUD nie zabrakło także możliwości wypożyczenia sprzętu montażowego.

Część asortymentu dostępnego w hurtowni, możesz również kupić w firmowym sklepie internetowym starbudshop.pl – jego obsługa jest równie pomocna, co ta która pracuje na miejscu w hurtowni fotowoltaicznej STARBUD w Starogardzie Gdańskim.