Jaka konsola do przedpokoju sprawdzi się najlepiej?

Wybór idealnych mebli do przedpokoju to zadanie na miarę prawdziwego projektanta. Zazwyczaj przestrzeń rozdzielająca poszczególne pomieszczenia jest niewielkich rozmiarów, dlatego też każdy dodatkowy element dekoracyjny, znajdujący się w jej wnętrzu, może sprawić, że ulegnie ona zmniejszeniu. Choć na rynku istnieje wiele gotowych komód, które cechują się niewielką szerokością i świetnie radzą sobie z pomieszczeniem wszystkich, najpotrzebniejszych przedmiotów to jednak warto pochylić się nieco nad tak niezwykłym produktem jakim jest konsola. Czemu to właśnie ona stanowczo wyróżnia się z tłumu i skrada naszą uwagę? Przekonajmy się! 

Konsola do przedpokoju – tak czy nie? 

Na to pytanie tak naprawdę istnieje tylko jedna, dobra odpowiedź – oczywiście, że tak! Współczesna konsola do przedpokoju stanowi zwieńczenie wszystkich najważniejszych elementów, które doskonale wkomponowują się nawet w niewielkie przestrzenie. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom może być z powodzeniem ustawiana nawet w bardzo wąskich przejściach, a jej atuty widoczne są gołym okiem. 

To właśnie na tym skromnym meblu możemy z powodzeniem ustawić wszelkie dodatki, które podkreślą atrakcyjność naszego wnętrza i już od pierwszych chwil wywołają dobre wrażenie na odwiedzających nas gościach. Innym zastosowaniem konsoli może być także możliwość utrzymania nienagannego porządku dzięki starannie wybranym pojemnikom i pudełkom. To właśnie w nich z łatwością umieścimy wszystkie podręczne przedmioty, bez których nie możemy się obejść wychodząc z domu. Tam także mogą w spokoju spoczywać nasze klucze, jeśli często zdarza nam się je zagubić. Szeroka oferta rynku pozwala na znalezienie perfekcyjnej konsoli, która idealnie wkomponuje się w charakter naszego wnętrza, oraz w nasze osobiste upodobania. 

Konsola do przedpokoju z lustrem 

Oto kolejny ciekawy mebel, który świetnie sprawdzi się w niewielkim wnętrzu. Jeśli chciałabyś posiadać u siebie w przedpokoju lustro, jednak ze względu na niewielki metraż nie możesz sobie na nie pozwolić to wybierz konsolę zaopatrzoną w niewielkie zwierciadło. Ten drobny dodatek nie tylko pozwoli optycznie powiększyć pomieszczenie, ale też da Ci możliwość wykonania „ostatniego spojrzenia” przed wyjściem z domu. Taka konsola na pierwszy rzut oka może przypominać tradycyjną toaletkę, umieszczaną najczęściej w sypialniach, jednak jej rozmiar i lekkość stanowczo przekonują, że poradzi sobie ona doskonale tuż za drzwiami wejściowymi do mieszkania. Rozmaite kształty mebla pozwolą na perfekcyjne połączenie go z obowiązującym w mieszkaniu stylem i stworzenie przestrzeni, w której czujemy się sobą.