Pralko-suszarki slim – gdzie można je zastosować?

Do małej łazienki przydadzą się urządzenia o kompaktowych rozmiarach. Jest to optymalne rozwiązanie, które pomoże w aranżacji pomieszczenia. Mała łazienka – wbrew pozorom – nie stwarza tak dużej ilości problemów, jeżeli ktoś podejdzie do planowania z głową.

Pralko-suszarka do małej łazienki – osobno czy razem?

Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od powierzchni, którą się dysponuje w małej łazience. Są takie osoby, które są w stanie wygenerować odpowiednią ilość miejsca, dzięki czemu znajdzie się tu miejsce nie tylko dla pralki. Może tam stanąć także suszarka slim, której głębokość (w porównaniu do tradycyjnych urządzeń), jest zmniejszona. Funkcjonalność tego urządzenia – pomimo mniejszej głębokości – jest jednak duża, więc warto skorzystać z możliwości dwóch osobnych urządzeń. Tym bardziej że jednocześnie będzie można prać i suszyć.

Jeżeli jednak aranżacja łazienki nie pozwala na wykorzystanie dwóch osobnych urządzeń, to w sklepie internetowym czeka pralko-suszarka slim. Mniejsza, ale jej umiejscowienie w łazience nie będzie stanowić tak dużego problemu. Zaprojektowana tak, aby móc dopasować się do łazienek, które urządzone są w stylu nowoczesnym i tradycyjnym. Ich zaletą jest to, że są przystępne cenowo i wielu osobom dzięki temu łatwiej zdecydować się na zakup jednego urządzenia.

Suszarki automatyczne w małej łazience

Współczesna technologia pozwala cieszyć się urządzeniami, jakie zapewniają zdalne sterowanie za pomocą smartfona. Włączenie suszenia możliwe będzie dzięki darmowej aplikacji.

Jest to korzystne rozwiązanie, jakie jest w stanie spełnić oczekiwania czteroosobowej rodziny, gdzie ilość generowanego prania jest na pewno duża. Tym bardziej że zyskuje się możliwość wykorzystania różnych programów, np. suszenie automatyczne, samoczynne dostosowanie parametrów prania i suszenia, suszenie wagowe, możliwość wyboru stopnia suszenia, wygładzenie tkanin, wykorzystanie funkcji parowej. Można nabyć takę pralko-suszarkę, która będzie posiadać specjalne programy, jakie dedykowane są dla alergików.

Jak ukryć pralkę w łazience?

Nie każdemu odpowiada to, że pralko-suszarka burzy ich wystrój wnętrza. Można więc zastosować jeden z kilku trików, który pomoże ją ukryć przed oczyma innych. Pomocna może się okazać nisza, która będzie zamykana przesuwnymi drzwiami. Kolejne rozwiązanie to zabudowanie jej meblami z dwóch stron. Z tyłu znajdować się będzie ściana. Urządzenie można ukryć także za zasłonami.

W łazienkach gościć musi pralka i/lub suszarka. Tudzież pralko-suszarka. Należy podejść do wyboru w taki sposób aby korzystanie z tego pomieszczenia nie stanowiło problemu.