Top 5 udanych prezentów na „parapetówkę”

Wybierając się na parapetówkę, warto zabrać ze sobą prezent na tzw. „nowy dom”. Rzecz jasna owy prezent musi być przemyślany. W końcu nikt nie chce dostać skarpet czy dziwnego wazonu. Zawód bądź udawane zadowolenie na twarzy osoby obdarowanej nie są najlepszymi reakcjami. I wtedy już wiecie, że Wasz prezent zwyczajnie się nie spodobał. A przecież prezenty co do zasady mają dawać radość. Dlatego też dziś przedstawimy Wam top 5 udanych prezentów na „parapetówkę”

Top 1: ramki do zdjęć

Dekoracje tworzą klimat. Jednocześnie zakup dekoracji czy innych dodatków wcale nie jest taki łatwy. Łatwo co najwyżej popełnić błąd i zakupić coś, co drugiej osobie się nie podoba. Na szczęście są takie dodatki, które podobają się wszystkim, a przy tym są modne, ponadczasowe i co również ważne nie kosztują sporo. Ale na tym ich zalety się nie kończą, bo nie może ich też zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. I tutaj mamy na myśli ramki do zdjęć. Możecie wybrać modele wykonane z drewna, które zachwycają unikalnym rysunkiem. Świetnie prezentują się takie w kolorze naturalnym czy bielone. Ramki na zdjęcia nie muszą tylko służyć do zdjęć. Otóż osoba obdarowana może w nich umieścić małe plakaty czy też szkice. A jeżeli woli klasykę, to rzeczywiście umieści w nich rodzinne fotografie. Można także zdecydować się na multiramki, choć naszym zdaniem pojedyncza duża ramka na zdjęcia sprawdzi się zdecydowanie lepiej.

Top 2: coś praktycznego

Ok, są prezenty, które rzeczywiście można uznać za w 100% praktyczne. Mówi się, że prezent powinien być udany, ale jednocześnie najlepiej wybierać na prezent rzeczy, których dana osoba sobie ne kupi, bo będzie jej szkoda pieniędzy, ale z drugiej strony o tej rzeczy marzy. Może coś prawdy w tym jest, ale sądzimy również, że udany prezent może być bardzo praktyczny. Jakiś przykład? Wybierając się na parapetówkę nie musicie wcale szukać ciekawego czy oryginalnego prezentu, bo dobrze sprawdzi się ten funkcjonalny. I najlepszym przykładem są ręczniki kąpielowe. Wiele osób wykańczając mieszkanie kupuje najtańsze ręczniki, bo zwyczajnie fundusze już im nie pozwalają na zakup delikatnych i stylowych. I właśnie takie ręczniki możecie zakupić. Warto postawić na modele wykonane z wysokiej jakości materiału, które dodatkowo mogą mieć grawer. Polecamy ręczniki w kolorze szarości, ale też szmaragdowym.

Top 3: nadal praktycznie

Nasza kolejna propozycja także będzie wpisywać się w zakres prezentów praktycznych. Ale z drugiej strony w praktycznych prezentach nie ma nic złego. Co więc kupić? Warto postawić na komplet talerzy obiadowych. Tutaj polecamy taki utrzymany w skandynawskim bądź też marokańskim stylu. Nie muszą być wcale okrągłe. Pięknie będą prezentować się także modele kształcie kwadratu. Na pewno spodobają się osobie obdarowanej. Idąc tym tokiem myślenia, możecie też zakupić kubki czy miseczki. W końcu zawsze się przydają.

Top 4: coś innego, ale ciekawego

Przeprowadzka jest męcząca i to fakt niezaprzeczalny. Ale osoba, która przeprowadza się do nowego mieszkania zazwyczaj wszystkie swoje pieniądze wkłada w urządzanie, zakup zastawy czy innych przydatnych rzeczy. Zatem nie ma pieniędzy na małe przyjemności bądź szkoda jej wydawać pieniądze, bo wie, że jest jeszcze tyle do zrobienia w nowym mieszkaniu. Dlatego też Wy możecie zadbać o tę przyjemność i podarować jej prezent, który rzeczywiście będzie inny, ale za to bardzo ciekawy. Możecie zakupić jej karnet do spa. Dzięki temu wypocznie, zregeneruje się i zyska nową energię. Alternatywą może być też voucher na masaż.

Top 5: udany prezent, gdy nie masz pojęcia co kupić

Czasami zupełnie nie wiemy, co zakupić bądź też byliśmy tak zapracowani, że zapomnieliśmy to zrobić i szukamy prezentu na szybko. Tak naprawdę niezależnie co wami kieruje, można znaleźć prezent na szybko, który będzie dodatkowo udany. Tutaj mamy na myśli oczywiście zakup vouchera do sklepu choćby z dekoracjami czy wyposażeniem domu. Na pewno obdarowana osoba będzie zachwycona, bo zakupi to, co jej się podoba. A Wy zaoszczędzicie sporo czasu, który możecie wykorzystać na zupełnie inne rzeczy.