Dorota was urządzi – świetny program

Czy lubisz programy o urządzaniu wnętrz? Jeśli tak to na pewno przemówi do ciebie program Dorota was urządzi. Program jest prowadzony przez Dorotę Szelągowską, której wręcz nie da się nie lubić.

Kolejny sezon

Dorota Szelągowska już szósty sezon urządza Polki i Polaków. Co więcej skutecznie inspiruje ich do zmian w swoim bezpośrednim otoczeniu. To dzięki niej właśnie robimy stoliki z palet, malujemy ściany na kolory fantazyjne oraz dają drugie życie przedmiotom już nieużywanym.

Kuchnie niefunkcjonalne, pokoje nieustawne, łazienki zbyt małe, a nawet balkony nieużyteczne. To wszystko nie jest w stanie przerazić pomysłowej Doroty, jak i także jej ekipy. Projektantka kocha spore wyzwania, a sama ciekawość ludzi oraz ich upodobań czy też pasji, sprawia, że wszystkie przez nią projektowane wnętrza mają niepowtarzalny, jak i także niesamowicie spersonalizowany charakter.

W programie Dorota was urządzi, prowadząca się chętnie dzieli z widzami bardzo sprytnymi, jak i także szybkimi pomysłami na proste, jak i także tanie dekoracje wnętrze, które każdy może bez żadnych trudności wykonać samodzielnie.

Pokazywane realizacje efektowne w programie Dorota was urządzi to nie tylko jedynie jej zasługa. Bardzo wiernie, już od pierwszego odcinka programu, ją wspiera, a na dodatek wciela w życie jej wszystkie, nawet karkołomne najbardziej wizje. Świetny jest Darek Stolarz razem ze swoją ekipą. Pokazuje, że można zdziałać cuda. Bez ich słownych potyczek oraz drobnych złośliwości widzowie już nie potrafią sobie wyobrazić żadnego odcinka.

Dorota was urządzi – można się zainspirować

Program Dorota was urządzi ma masę fanów. Co jak co, ale fanów cały przybywa i to regularnie. Z sezonu na sezon fanów jest więcej. Tak naprawdę program ten ma to do siebie, że rzeczywiście możemy się nim inspirować. Znajdziemy mnóstwo rzeczy, które możemy przenieść do swojego wnętrza. Możemy także się dowiedzieć co robimy źle. Porady Doroty i całej ekipy są naprawdę przydatne. Dowiemy się nie tylko jak pięknie można urządzić duże mieszkanie, ale także małe kawalerki. Dorota w każdym odcinku udowadnia nam, że można nawet na dwudziestu pięciu metrach kwadratowych żyć komfortowo, a wnętrza mogą być wręcz przepiękne.

Na pewno od Doroty Szelągowskiej bardzo dużo się nauczyliśmy. Musimy się przyznać do tego, że wiele podglądamy i zdarza nam się także przenosić do naszych czterech kątów. Jest to dla nas prawdziwe źródło inspiracji. Dowiemy się tutaj więcej niż w Internecie. Jak najbardziej nas to wcale nie dziwi.