Jakie mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie wynająć?

Kraków to doskonałe miasto do studiowania i pracowania, ale też po prostu do życia. Mnóstwo ciekawych miejsc, świetnych lokali i przesympatycznych ludzi. Szukasz 3-pokojowego lokalu do wynajęcia, żeby tu zamieszkać? Sprawdź, jak wygląda oferta DOM-BUD 4 rent!

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie

Mieszkanie 3-pokojowe to wystarczająca powierzchnia, żeby mogła w nim zamieszkań 4-osobowa rodzina. Do wyboru masz lokale Comfort w trzech typach o powierzchni 50,55 i 60 m2. Centralną część zajmuje pokój dzienny z aneksem kuchennym, a jego wyposażenie stanowi:

  • płyta indukcyjna,
  • piekarnik i zmywarka,
  • lodówka i zlew,
  • kanapa oraz 4 krzesła i stół z możliwością rozłożenia na 6 osób,
  • szafka pod RTV,
  • zasłony i firanki.

Nie brakuje więc niczego, co pozwoli na popołudniowy odpoczynek czy przygotowanie sobie posiłków. Do dyspozycji masz też sypialnię z łóżkiem, stolikiem nocnym i szafą. Aby zapewnić lokatorom komfortowy sen, przygotowaliśmy wygodne hotelowe materace. Przed wprowadzeniem się nowego najemcy są one dezynfekowane, a całe mieszkanie odświeżane. W kolejnym pokoju znajduje się regał, szafa, biurko i fotel biurowy. Jest to więc świetne miejsce na urządzenie gabinetu lub pokoju dla dzieci. Zwłaszcza że jest tu też łóżko i szafka nocna.

W łazienkach mieści się wanna z przeszklonym parawanem prysznicowym, WC, umywalka, pralko-suszarka i dodatkowe szafki. Wszystkie typy mieszkań posiadają balkon, a w największym z nich jest też klimatyzacja. Dostęp do internetu zyskasz za sprawą szybkiego łącza światłowodowego.

Jeżeli tylko nie jesteś hodowcą węży, skorpionów, czy innych jadowitych gatunków to możesz zamieszkać razem ze swoim zwierzakiem.

Standard nieruchomości i korzystna lokalizacja

Staramy się zapewnić naszym najemcom jak najwyższy standard użytkowy. Nie tylko jeśli chodzi o wynajem mieszkań 3-pokojowych. Kraków również stwarza dużo możliwości wygodnego życia. Nieruchomości DOM-BUD 4 rent położone są w korzystnej lokalizacji, z łatwym i szybkim dostępem do sklepu, apteki, restauracji, przedszkola, czy szkoły podstawowej. Bez problemu też dojedziesz do centrum z pobliskiego przystanku autobusowego i tramwajowego.

W budynku zadbano o bezpieczeństwo instalując monitoring w części wspólnej. Dla posiadaczy rowerów dostępna jest zamykana rowerownia. W podziemiu mieści się natomiast parking z punktem do ładowania samochodów elektrycznych. Pomiędzy piętrami porusza się cichobieżna winda. Wszystkie nasze obiekty reprezentują nowoczesne, zgodne z rygorystycznymi normami budownictwo. Doskonała izolacja cieplna gwarantuje komfortową temperaturę zarówno zimą, jak i latem.

Umowa i warunki najmu

Podpisując umowę z DOM-BUD 4 rent nie musisz się obawiać żadnych ukrytych kosztów czy innych kruczków prawnych. Jesteśmy właścicielami nieruchomości i lokali, więc nie płacisz pośrednikom. Nie pobieramy też prowizji. Umowa obowiązuje na okres od 6 do 12 miesięcy, ale istnieje możliwość jej przedłużenia. Zainteresowany? Poznaj szczegóły naszej oferty na: https://dom-bud4rent.pl/comfort