Kim jest Krzysztof Miruć? [projekty, wiek, żona]

Krzysztof Miruć to polski architekt i projektant wnętrz z pewnością znany wszystkim miłośnikom telewizyjnych programów remontowych. Mogliśmy go oglądać w programach takich jak Zgłoś remont, Weekendowa metamorfoza, Remont razem oraz Ex-tra zmiana. Prywatnie pasjonat motocykli i entuzjasta treningów siłowych.

Kim jest Krzysztof Miruć?

Krzysztof Miruć urodził się w 1976 roku w Giżycku. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, którą ukończył w 2002 roku z tytułem magistra inżyniera. Ukończył również jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w Paryżu Ecole d’Architecture de Paris-la-Villette.

Na szklanym ekranie zadebiutował w telewizji TVN Turbo w Garaż marzeń. Architekt pomagał tam bohaterom programu przeobrazić zagracone przestrzenie ich garaży w klimatyczne wnętrza, które poprawiały funkcjonalność, a przede wszystkim wygląd i porządek takich miejsc.

Miruć jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji HGTV, gdzie prowadził popularne programy takie jak Zgłoś remont oraz Weekendowa metamorfoza. Występował również na antenie TVN Style. Razem z Agatą Młynarką prowadził program Eks-tra zmiana.

Od 2003 roku jest współzałożycielem i głównym projektantem jednej z warszawskich pracowni artystycznych L’ab Architekci, która specjalizuje się w projektowaniu architektury, a także wnętrz biurowych. Od maja 2019 roku pełni też rolę dyrektora kreatywnego w firmie Cztery Kąty.

Krzysztof Miruć — życie prywatne

Niestety nie wiele wiadomo na temat życia prywatnego Krzysztofa Mirucia. Z wywiadów można jedynie wywnioskować, że zupełnie niż w życiu zawodowym, działa spontanicznie i często idzie na żywioł. A jeśli się zakochuje to na zawsze.

Wolny czas utalentowany architekt spędza głównie na siłowni.

To pewnego rodzaju reset, odpoczynek dla umysłu. Jednak chyba najbardziej kocham motocykle, są moją prawdziwą miłością. Mam ich aż trzy. Razem z kumplami wsiadamy na motocykle i jedziemy przed siebie. Uwielbiam to i ubolewam, że zimą nie mam tej przyjemności.

Krzysztof Miruć — Instagram

Krzysztof Miruć prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @krzysztof.miruc. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 129 tysięcy użytkowników tego serwisu.