NUBES: renowacja mebli we Wrocławiu

Chcesz w sposób łatwy i niedrogi przywrócić wspaniały wygląd swoich mebli? Marzenie to zrealizujesz kontaktując się z firmą Nubes Wrocław – prawdziwym ekspertem w branży renowacji i tapicerowania nowoczesnych elementów wyposażenia wnętrz i antyków.

Współczesne technologie tapicerowania i renowacji mebli

Wysoka jakość świadczenia usług dostarczanych przez firmę tapicerską Nubes uwarunkowana jest przede wszystkim przestrzeganiem przez jej pracowników dokładnego przemyślanego algorytmu obsługi klientów:

  • Fachowca w dogodnym dla klienta czasie przyjeżdża do klienta, ocenia stan mebli i możliwe technologie ich renowacji, wspólnie z klientem dobiera materiał do wykonania tapicerowania;
  • Po ustaleniu wszystkich niuansów z klientem zawiera się umowę;
  • Eksperci przeprowadzają tapicerowanie mebli: ta usługa może być świadczona zarówno w domu lub biurze klienta, jak i w warsztacie firmy;
  • Na wszystkie zrealizowane prace dawana jest gwarancja. Oznacza to, że każdy klient w 100% może cieszyć się ze wspaniałych wyników zamówionych usług.

Jakie rodzaje renowacje i tapicerowania dostępne są w firmie?

Eksperci Nubes chętnie podejmują się zleceń związanych z wykonaniem różnych rodzajów naprawy mebli:

  • Kosmetycznych, przewidujących wyłącznie wymianę materiału. Łatwy sposób, by narożnik lub krzesło zaczęli wyglądać jak nowe;
  • Podstawowych, przewidujących wymianę nie tylko tapicerki, ale i zużytych okuć;
  • Rozszerzonych, podczas których naprawie i renowacji ulegają nie tylko tapicerka, ale i rama mebli.

Zatrudnieni w firmie fachowcy mają świetne wyczucie stylu i wyraźnie słuchają życzeń klientów, a wszystkie zamówienia są realizowane na czas i w przystępnej cenie: to naprawdę najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają szybkiej i wysokiej jakości poprawy standardu życia.

Zrealizowana przez fachowców naprawa i renowacja mebli pozwalają zaoszczędzić nawet 70% budżetu, przeznaczonego na renowację wnętrz, a jednocześnie pozwalają uczynić je maksymalnie komfortowymi, przytulnymi i dopasowanymi do preferencji klientów.