PÓŁKOTAPCZANY PIĘTROWE

Półkotapczan piętrowy to rozwiązanie dla posiadaczy niewielkiego metrażu ale i nie tylko. Jest on stworzony również dla ludzi lubiących nietypowe, niepopularne pomysły, dla ludzi którzy lubią być wyjątkowi i niepowtarzalni. Wyobraź sobie że chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół czy też znajomych. Na długo nie zapomnisz ich min pełnych podziwu i ciekawości gdy ze stylowej szafy za lekkim pociągnięciem niczym magiczną różdżką rozłożysz wygodne łóżko…

Krótka charakterystyka półkotapczanów.

Łóżko w szafie jest rozwiązaniem od dawna nam znanym. Jego początki sięgają czasów PRL, gdzie sprawdzały się głównie ze względu na małe metraże mieszkań a co za tym idzie były wybierane ze względu na oszczędność miejsca. Współczesna wersja półkotapczanów jest jednak nowoczesna, atrakcyjna wizualnie i wyposażona w silne mechanizmy więc zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Łatwość otwierania i zamykania jest dodatkowym atutem. System rozkładania jest bardzo prosty – wystarczy kliknąć zamek umieszczony na froncie, który zabezpiecza łóżko przed przypadkowym otwarciem, a następnie pociągnąć za uchwyt. Robi się to lekko i bezpiecznie, dlatego produkt jest doskonały do użytkowania przez dzieci. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów w naszej ofercie znajdziecie różne wersje łóżek chowanych w szafie: półkotapczan pionowy, półkotapczan poziomy, półkotapczan piętrowy oraz z różnymi dodatkami jak nadstawki przystawki czy też sprytnie połączone z sofą lub narożnikiem co sprawia że półkotapczan jest jeszcze bardziej funkcjonalny (wydawać by się mogło że już bardziej się nie da, a jednak). U nas każdy z nich znajdziecie w różnych wybarwieniach oraz tapicerką różnego typu. Tak! U nas dopasujecie ten ponadprzeciętny mebel do siebie i do każdego wnętrza! 

Półkotapczan piętrowy

Półkotapczan piętrowy to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom w czasie dnia przestrzeń do zabawy i na czas nocy wygodne pełnowymiarowe łóżka. Są to dwa pojedyncze łóżka, jedno nad drugim. Często małe pokoje uniemożliwiają wstawienie dużych łóżek a zwłaszcza dwóch. Pozwala on zaoszczędzić sporo miejsca, gdyż po złożeniu zajmuje bardzo niewielką powierzchnię gdy złoży się je w konstrukcję szafy. W ciągu dnia łóżko jest niewielką szafą, a w ciągu nocy pełni funkcję wygodnego miejsca do snu. Produkt cechuje się wyjątkową funkcjonalnością. Każdy a przynajmniej większość z nas za dzieciństwa marzył o wspinaniu się po drabince na łóżko, a więc to jest fajna atrakcja dla dzieci dzięki której częściej usłyszycie śmiech i radość swojego dziecka.

Jest to półkotapczan piętrowy z poziomym systemem otwierania składający się z dwóch łóżek o wymiarach 90×200 cm oraz drabinką po której dziecko z radością wespnie się by poczuć bezpieczeństwo i spokojnie zasnąć. Są łatwo otwierane a górne łóżko wyposażone jest w barierki zabezpieczające. Sprawdź naszą szeroką ofertę półkotapczanów i skorzystaj z fachowego doradztwa.

Do półkotapczanu piętrowego mona także u nas dokupić materac o różnych parametrach, więc można go dopasować do własnych potrzeb. Dostępne są materace kieszeniowe, piankowe, sprężynowe o różnej twardości i wymiarach. Jest w czym wybierać. Chętnie doradzimy jaki materac warto kupić do półkotapczanu piętrowego.

Wierzymy, że jest to bardzo wyjątkowy produkt do którego zakupu zachęcamy. Wejdź na naszą stronę www.meblopol.com a pomożemy Ci wybrać najlepszy półkotapczan pod Twoje indywidualne preferencje.