Jak mieszka Justyna Steczkowska?

Justyna Steczkowska rzadko pokazuje wnętrze swojego domu, ale na swoim instagramowym profilu przemyca czasem nieco prywatności, zwłaszcza wtedy, kiedy poleca fanom ulubione książki lub celebruje czas z rodziną. Jeśli jesteście ciekawi jak mieszka Justyna Steczkowska, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Justyna Steczkowska?

Justyna Steczkowska mieszka w okazałej willi w Radziejowicach pod Warszawą. Dom gwiazdy znajduje się na działce o powierzchni 1 hektara. Zaprojektował go jej mąż Maciej Myszkowski, który jest architektem. Aranżacją wnętrz zajęła się sama Justyna. Gwiazda od lat uważana jest za ikonę stylu, jeśli chodzi o dobór kreacji, podobnie zatem musiało być w przypadku jej domu.

Wnętrze domu urządzone zostało w nowoczesnym stylu, nie brakuje mu jednak przytulności. W salonie króluje kanapa ozdobiona futrzanymi poduszkami, nie brakuje designerskich foteli, stolika i roślin. Gwiazda lubuje się w wyrazistych kolorach, a kanapa w krwistym odcieniu czerwieni, przypominająca kształt ust, idealnie odzwierciedla styl artystki.

W sypialni Justyny Steczkowskiej uwagę zwraca dywan z krowiej skóry i kolorowe obrazy, który nadają pomieszczeniu oryginalnego charakteru. W kolejnym pokoju wzrok przyciąga wiszący fotel w białym kolorze, w którym gwiazda relaksuje się w wolnych chwilach.

Kuchnia jest bardzo duża, jasna i otwarta. W centralnym miejscu stoi kaflowy piec:

Zimą wszyscy kręcą się wokół kuchennego pieca zbudowanego według dawnych zasad przez prawdziwego wiejskiego zduna. Poza tym zawsze coś dobrego się na nim gotuje i przepięknie pachnie w całym domu — mówiła w jednym z wywiadów gwiazda.

W domu Justyny Steczkowskiej dominuje otwarta przestrzeń, dzięki czemu wydaje się ono bardzo duże. Okna są ogromne i wychodzą na przepiękną łąkę i las. Kiedy jest ciepło, artystka relaksuje się w ogrodzie, najczęściej w pięknym zawieszanym fotelu. Jak sama często powtarza, najlepszą formą odprężenia jest dla niej dobra książka na świeżym powietrzu.

Jej synowie posiadają w ogrodzie własne boisko do gry w piłkę, którą przygotował ich tata, Maciej Myszkowski.