Praktyczne akcesoria do mebli ogrodowych – co warto kupić?

Aby korzystanie z mebli ogrodowych było wygodniejsze, warto zaopatrzyć się w akcesoria. Co kupić? Poznaj nasze propozycje i wybierz takie, które będą odpowiadały Ci najbardziej!

1. Poduszki do mebli ogrodowych

Gdy meble ogrodowe nie mają poduszek w zestawie, warto zdecydować się na ich dokupienie. Dzięki nim korzystanie z foteli, krzeseł, ławek czy narożnika ogrodowego będzie jeszcze wygodniejsze.

Poduszki na meble ogrodowe można zakupić jako gotowe lub zlecić ich przygotowanie na wymiar, aby pasowały one do konkretnych modeli mebli. W drugim przypadku do wyboru jest też znacznie więcej materiałów, które można dopasować do swoich potrzeb.

Do wykonania poduszek stosowane są różne typy materiałów, na przykład mogą być to materiały o podwyższonej odporności na wilgoć i na zabrudzenia. Plusem będzie możliwość zdejmowania pokrowców z poduszek, dlatego można je wtedy łatwo wyprać.

2. Pokrowce na meble ogrodowe na zimę

Nie każdy ma miejsce na to, aby zachować meble ogrodowe na zimę do pomieszczenia. W takim przypadku najlepiej zdecydować się na zakup pokrowców, które ochronią je przed czynnikami atmosferycznymi.

W sprzedaży można znaleźć pokrowce na meble ogrodowe na zimę – https://hastegarden.pl/pokrowce_na_meble_ogrodowe/ przeznaczone na fotele, ławki, narożniki, stoliki, krzesła. Są one dostępne w różnych rozmiarach, dlatego można łatwo dopasować je do konkretnych mebli, które mają osłonić.

Pokrowce powinny być wyprodukowane z solidnego, odpornego na czynniki pogodowe materiału, który posłuży przez więcej niż jeden sezon.

3. Parasol ogrodowy do mebli

Wiele stolików ogrodowych wyposażonych jest w otwór przeznaczony do umieszczenia w nich parasola. Dzięki temu można zapewnić sobie i bliskim kojący cień podczas upalnych dni.

Parasol w meblach ogrodowych pozwala na jego odpowiednie ustabilizowanie i osłonięcie mebli przed promieniowaniem słonecznym. Do wyboru jest wiele modeli parasoli, które mogą być uzupełnione o różne rodzaje podstawa, na przykład do napełniania woda, piaskiem, z betonu.

Wielkość parasola najlepiej dopasować do mebli, aby zapewnił on cień, który przysłoni stolik wraz z krzesłami, fotelami.

4. Barek do mebli ogrodowych

Zdarza Ci się, że w ogrodzie brakuje miejsca do przechowywania, na przykład podczas rodzinnych spotkań albo imprez? Pomyśl o zakupieniu dodatkowego wyposażenia jak barek do mebli ogrodowych, który zapewni więcej miejsca na różne produkty spożywcze, napoje, akcesoria, które warto mieć pod ręką.

Barki do mebli ogrodowych są oferowane w różnych wariantach, na przykład można zdecydować się na barek na kółkach, który jest łatwy w przemieszczaniu.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com