Czym zajmuje się firma Illuminotti?

Co jak co, ale na pewno słyszeliśmy już o takiej firmie jak Illuminotti. Czy wiesz czym się ona zajmuje? Powiedzmy sobie o tej firmie nieco więcej, a będziemy mieli pełne rozeznanie.

Projektowanie, dystrybucja oraz sprzedaż oświetlenia

Popularna firma Illuminotti zajmuje się bezpośrednio projektowaniem, dystrybucją, jak i także sprzedaż oświetlenia LED. W ich ofercie możemy się także zapoznać z inteligentnymi systemami sterowania. Co więcej oferują także instalacje fotowoltaiczne, innowacyjne solarne dachy, a do tego stacje ładowania.

Dbamy niezmiernie o rozwiązania profesjonalne oświetleniowe dla komercyjnych obiektów, deweloperów, hal produkcyjnych czy też administracji mieszkaniowych. Jakby tego było mało forma ta zajmuje się również modernizacją, jak i także przygotowywaniem projektów, które są „szyte na miarę” według potrzeb indywidualnych przez Klientów.

Produkcja oraz instalacja oświetlenia LED to profesja tej firmy już od ponad dziewięciu lat. Doświadczenie zdobyte, jak i także znajomość rynku czy też dostęp do technologii najnowszych pozwalają nam oferować cenowo bardzo atrakcyjne oraz jednocześnie rozwiązania, które są najlepsze w swojej klasie. Szczególne wrażenie robią na nas oświetleniowe oprawy. Zawierają one komponenty uznanych najbardziej matek na świecie. Możemy tutaj wymienić Tridonic, Osram czy też Philips, które są produkowane w Polsce. Kontrola rygorystyczna oraz także nadzór nad produkcyjnym cyklem pozwalają zagwarantować możliwie najwyższą jakość oraz także bezpieczeństwo rozwiązań oferowanych.

Doradzamy, jak można zmodernizować, a do tego obniżyć eksploatacyjne koszty związane bezpośrednio z oświetleniem. Handlowi doradcy przeprowadzają energetyczne audyty – takowa formuła pozwala na przygotowanie oferty najlepszej dla klienta pod katem oszczędności czy też konserwacji oświetleniowych systemów.

Illuminotti – genialna oferta

Gdy potrzebujemy akurat oświetlenia, to warto zapoznać się z ofertą tej właśnie firmy. Dzięki temu mamy do czynienia nie tylko ze sprawdzonymi markami, ale także z wysoką jakością produktów czy też do tego relatywnie niskimi cenami. Wszystko to sprawia, że naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. Po pierwszych zakupach będziemy już w pełni zadowoleni i będziemy mieli sklep ten sprawdzony. Gdy znów będziemy potrzebować tego rodzaju produktów, to na pewno sięgniemy po ofertę tegoż samego sklepu. W przypadku takich produktów najbardziej liczy się jakość produktów. Nic innego nas nie powinno interesować. Zapamiętajmy sobie to.