Sanatorium Uzdrowiskowe Hutnik Szczawnica

Niezwykłe miejsce, pełne ciepła i spokoju, w którym każdy znajdzie dla siebie idealną przestrzeń? Proszę bardzo! Hutnik Szczawnica znajduję się w województwie małopolskim, na szczycie Parku Górskiego. Sanatorium Uzdrowiskowe daje realna szansę na pożegnanie się z wieloma przykrymi dolegliwościami, pozwala się wyciszyć i zdobyć nowe siły na podejmowanie kolejnych wyzwań. A co poza tym? Jak funkcjonuje niezwykłe uzdrowisko i dlaczego warto się do niego wybrać? 

Hutnik Szczawnica w zgodzie z naturą 

Otoczone zielenią i spokojem niezwykłe sanatorium pozwala na skuteczny odpoczynek nawet najbardziej wymagającym. Zlokalizowane w niedalekiej odległości od miasta umożliwia szybkie przemieszczanie się i dokonywanie niezbędnych zakupów. Hutnik Szczawnica posiada bogatą ofertę wypoczynkową, w której znajdziemy 30 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, a nawet trzyosobowych. Ponadto na terenie całego sanatorium działa bezprzewodowy Internet WiFi, dzięki któremu bez trudu można wykonywać zdalną pracę. Wszystkie okna budynku wychodzą na południe, dzięki czemu można podziwiać krajobraz całej okolicy. 

Obiekt działa całodobowe, w ciągu dnia mieszkańcu sanatorium mogą korzystać z dwóch zabiegów, pełnego wyżywienia, a także opieki i nadzoru lekarskiego. Hutnik Szczawnica posiada Inhalatorium solankowo – celkowe, które przynosi zbawienny wpływ na górne drogi oddechowe, a także pijalnię wód, w której znajdziemy aż 6 napoi wypełnionych minerałami, korzystnymi dla ludzkiego organizmu. Na terenie obiektu można korzystać z szerokiego pakietu masaży, a także udać się na błogi spacer aleją cisową. Ponadto znajdziemy tu także restauracje i kawiarnie, które umożliwiają integrację z pozostałymi mieszkańcami sanatorium. 

Kto powinien skorzystać z oferty sanatorium? 

Na to pytanie tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W Hutniku znajdują swoje miejsce zarówno emeryci, którzy dzięki turnusom odzyskują dawne siły, jak i osoby z urazami, które mogą korzystać z różnorodnej rehabilitacji. Sanatorium uzdrowiskowe jest miejscem przyjaznym dla całej rodziny, dlatego też świetnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu. W niedalekiej odległości od obiektu możemy znaleźć muszlę koncertową, a także Muzeum Uzdrowiska, pozostające otwartym dla zwiedzających. 

Jeśli szukasz idealnego miejsca, pełnego spokoju, które sprawdzi się nawet podczas grupowego wyjazdu to koniecznie powinieneś rozważyć ofertę tego obiektu. Kto wie- może to niepozorne sanatorium pozwoli odnaleźć Ci to, czego szukasz już od dawna?