TOP 5 suszarek w 2023 roku

Chcesz kuapić nową suszarkę do włosów, ale natłok modeli do wyboru sprawia, że nie wiesz, który sprzęt spełni Twoje oczekiwania? W takim razie przejrzyj nasz ranking, który przedstawia 5 chętnie wybieranych modeli w 2023 roku. Sprawdź, jaka suszarka ochroni Twoje włosy, będzie dostępna w przystępnej cenie, a do tego na dłużej pozostanie w doskonałym stanie.

Suszarka do włosów – ranking 2023

Przygotowaliśmy ranking, który zawiera 5 suszarek, po które szczególnie opłaca się sięgnąć w 2023 roku. Jeśli poszukujesz modelu dla siebie lub chcesz podarować ten sprzęt w ramach upominku dla bliskiej osoby, koniecznie przyjrzyj się bliżej właśnie tym modelom. Przekonaj się, czym wyróżnia się dobra suszarka do włosów ranking – sprawi, że kupowanie tego sprzętu stanie się znacznie łatwiejsze.

  1. PHILIPS SENSEIQ BHD827/00

To nasz faworyt, który wyróżnia się kilkoma bardzo ważnymi atutami. Wygładza, zawiera funkcję jonizacji, kilka zakresów temperatury i prędkości nadmuchu, a do tego suszarka została wyposażona w dyfuzor i koncentrator. Dzięki temu pomaga nie tylko w stylizacji włosów, ale też dba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów.

Zawiera funkcję dostosowania parametrów pracy do potrzeb włosów. To zdecydowanie model z wyższej półki. Jedyną wadą może być dość wysoka cena.

  1. REMINGTON EC9001 HYDRALUXE PRO

Twoje włosy są suche i zniszczone? W takim razie zwróć szczególną uwagę właśnie na tę suszarkę. Zawiera funkcję automatycznej regulacji temperatury, która chroni włosy przed nadmiernym przegrzaniem oraz ma funkcję jonizacji.

Wśród innych zalet można wyróżnić ergonomiczną rączkę, zimny nawiew, szybkie suszenie oraz wysoką moc – aż 2200 W.

  1. BABYLISS PRO RAPIDO BAB7000IE

To dobra opcja dla osób, które chcą szybko wysuszyć włosy od rana jeszcze przed wyjściem do pracy. Według producenta czas suszenia przy pomocy tego sprzętu jest aż o ⅓ krótszy niż w przypadku innych suszarek z tej półki cenowej. To solidny model na lata, który zawiera 3 koncentratory o różnych wielkościach, jonizację oraz sporo trybów pracy. Poza tym praca tej suszarki jest cicha, a dodatkowym atutem jest również długi kabel.

  1. PANASONIC EH-NA65CN825

Sekretem dobrze nawilżonych włosów jest nie tylko odżywka i szampon, ale również odpowiednio dobrana suszarka do włosów. Dlatego w naszym rankingu nie mogło zabraknąć właśnie tego modelu, który wyróżnia się jonizacją oraz technologią nanoe, która wnika w głąb włosów, aby je prawidłowo nawilżyć. Model oferuje również sporą regulację temperatury i prędkości suszenia oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Nie można zignorować jednak dla wielu bardzo ważnej wady tego sprzętu. Otóż sama suszarka jest dość ciężka i duża, dlatego nie sprawdzi się np. w podróży.

  1. BABYLISS D665E SALON AIR BRILLIANCE 2200

Ogromnym atutem tego modelu jest na pewno niska cena. Jednak to niejedyna zaleta tej suszarki. Zdecydowaliśmy się umieścić ją w naszym rankingu suszarek do włosów, dlatego że wyróżnia się wysoką mocą, jonizacją, możliwością regulacji ustawień, aby każdy mógł sam dopasować moc i prędkość nawiewu do swoich potrzeb.

Wśród innego rodzaju plusów tego modelu jest również długi kabel i ergonomiczna rączka, która bardzo dobrze leży w dłoni. Z kolei wykorzystany do produkcji materiał wyróżnia się wysoką jakością, dlatego też to solidna suszarka, z której możesz korzystać przez dłuższy czas.

A Ty jaką suszarkę do włosów wybierzesz?