Jak mieszka Anna Dec?

Salon Anny Dec Fot. annadec_/Isnatgram

Anna Dec to piękna pogodynka, od wielu lat związana z telewizją TVN. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek pogody, co potwierdza wygrany w 2014 rok prestiżowy międzynarodowy konkurs na najpopularniejszą pogodynkę. Kobieta jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z planu, a także dokumentuje różne wydarzenia ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak wygląda jej mieszkanie. Jesteście ciekawi jak mieszka Anna Dec? Czytajcie dalej!

Jak mieszka Anna Dec?

Popularna prezenterka prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @annadec_. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam prawie 64 tysiące użytkowników tego serwisu. Anna Dec często publikuje na Instagramie zdjęcia z życia prywatnego, dzięki czemu możemy podejrzeć jak wygląda jej mieszkanie. A jest ono naprawdę wspaniałe.

Uwagę zwraca przede wszystkim jasny i przytulny salon. Na białych meblach, które pięknie korespondują z drewnianą podłogą, gwiazda ustawiła mnóstwo książek. Nie brakuje również uroczych bibelotów. Całość dopełnia biały dywan. Przy dwójce dzieci może to być spore ryzyko, ale najwyraźniej prezenterka radzi sobie z tym problemem, bo dywan lśni czystością. Zresztą, jak i cale jej mieszkanie.

Salon gwiazdy otwarty jest na przedpokój, w którym również króluje minimalizm. Uwagę przyciąga elegancka tapeta, którą ozdobiona jest największa ściana w tym pomieszczeniu.

Sypialnia pogodynki jest jednocześnie przytulna i elegancka. We wnętrzu dominują beże i pastelowe odcienie, a uwagę przyciągają wiszące na ścianie ozdobne lustra oraz kapelusze.

Jeśli chodzi o łazienkę, to śmiało można powiedzieć, że urządzona została na bogato. Widać tu marmur (albo płytki imitujące marmur) oraz lustra wykończone ramami w kolorze starego złota. Jest pięknie.

Anna Dec ma także ogród, w którym wraz z rodziną spędza bardzo dużo czasu.