Ozdobne panele ścienne w nowoczesnych wnętrzach. Sprawdź aranżacje w bieli, czerni, z mchem!

Panele ścienne w kształcie heksagonu coraz częściej goszczą we wnętrzach, a największą ich zaletą jest modułowość oraz uniwersalność. Pełnią funkcję ozdobną, idealnie sprawdzą się w miejscach łatwo brudzących, a dodatkowo wygłuszą pomieszczenie. To wspaniałe rozwiązanie, które z pustej ściany stworzy dekoracyjny punk pomieszczenia.

Praktyczne panele ścienne

Poza klasycznymi heksagonami w różnych odcieniach drewna, coraz chętniej wybierane są aranżacje, które łączą klasykę z nowoczesnością. Jednym z takich dodatków, które pięknie prezentują się na tle drewna jest heksagon pokryty czarną farbą tablicową. Drewniane panele ścienne to nie tylko pomysł na niesamowitą dekorację ścienną, ale także niezwykle praktyczne rozwiązanie, które może spełniać dodatkowe funkcje. Jak to możliwe? W sklepie https://skotiwood.pl/ dostępne są także heksagony, które pokryte są czarną farbą tablicową. To niezwykle ozdobna tablica, która pozwoli na zostawienie drobnych notatek, zapisanie najważniejszych rzeczy do zapamiętania. Połączenie dekoracyjności z funkcjonalnością sprawia, że jest to chętnie wybierany produkt. Dzięki połączeniu z innymi produktami dostępnymi na stronie producenta możesz stworzyć wyjątkową aranżację ściany kuchennej lub uroczy wieszak do przedpokoju. 

Mech na ścianie – sposób na nowoczesne wnętrze

Mech na ścianie to naturalna ozdoba, na którą decyduje się coraz więcej osób. Wpisuje się ona w nowoczesne trendy i styl życia w zgodzie z naturą. Jednocześnie jest niezwykle uroczą ozdobą, która dodaje nieco koloru do stonowanego wnętrza sprawiając, że staje się ono bardziej przytulne. Dla tych, dla których cała zielona ściana to ciut za dużo stworzono gotowe panele drewniane z mchem, które można połączyć w ciekawą aranżację ze standardowymi panelami. Panele z mchem wykonane są przeważnie z chrobotka, który po zebraniu jest czyszczony, a następnie preparowany w specjalnym roztworze, dzięki czemu staje się całkowicie bezobsługową ozdobą. Tak przeprowadzony proces konserwacji sprawia, że mech nie rośnie oraz pozostaje w świetnej kondycji przez lata. Dzięki odpowiednim procesom jego wygląd nie jest naruszony – wciąż wygląda jak żywy. Taka ozdoba nie wymaga podlewania czy przycinania. To całkowicie bezobsługowe rozwiązanie, które pięknie wygląda na ścianie.

Piękne i użyteczne

Zachwycające aranżacje coraz częściej nie są skomplikowane oraz niezwykle ozdobne, a naturalne i autentyczne. Takie, które prezentują estetykę poprzez użycie szlachetnych materiałów. Choć wiele osób wciąż stawia na proste wykończenie wnętrz jak np. farba, którą łatwo usunąć to na szczęście ilość odważnych aranżacji wciąż rośnie. Użycie ciekawych wzorów to sposób na stworzenie wyjątkowego klimatu w każdym wnętrzu. Nawet, kiedy cała reszta to jedynie biała ściana taki dekoracyjny akcent może stworzyć świetne urozmaicenie i nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. Jeżeli nie masz pomysłu lub obawiasz się o to, jak Twoja wizja będzie wyglądała w rzeczywistości skorzystaj z usługi projektowania, gdzie specjaliści pokażą Ci gotowy projekt na Twojej ścianie.