Wkrętarka Parkside opinie – dobra marka z Lidla

Wkrętarka Parskide opinie kształtują się naprawdę pozytywnie. Parka ta jest znana głównie z marketu Lidl. Nie budziła na początku zbyt dużego zainteresowania. Do tego nie wzbudziła zaufania. Natomiast bardzo szybko podbiła serce wszystkich majsterkowiczów. Wszystko za sprawą bardzo dobrych opinii, szczególnie kilka wkrętarek tejże marki cieszy się sporym uznaniem.

Za co uwielbiamy Parkside?

Przede wszystkim wkrętarka Parkside opinie lubimy za mocne akumulatory, które pasują do znacznej większości urządzeń tejże marki, a więc nie musimy do każdego sprzętu kupować każdorazowo osobnego akumulatora oraz do tego posiadać kilkunastu ładowarek. Do majsterkowania wystarczy nam jedna ładowarka oraz dwa akumulatory. Kolejna sprawa to na pewno to, że akumulatory są najbardziej bardzo dobre, a co jest najważniejsze, są one dostępne w niskiej cenie. Tak naprawdę za akumulator 2 Ah zapłacimy niecałe dziewięćdziesiąt złotych. Poza tym na wkrętarki posiadają niesamowicie dobre parametry w stosunku do swojej ceny oraz może także być konkurencją dla takowych marek jak: Makita, Bosh czy też Ryobi. Poza tym marka Lidl robi dosyć często promocje na konkretny model, dzięki czemu niektóre produkty możemy kupić w jeszcze niższej cenie.

Wkrętarka Parkside opinie – czy jest coś czego w nich nie lubimy?

Wiemy, że opinie kształtują się bardzo pozytywnie. Jednak na wielu forach trwa dyskusja, która dotyczy bezpośrednio trwałości tychże urządzeń. Niektórzy z użytkowników donoszą, że po kilku wkręceniach wydobywa się z danego urządzenia dym, co oznacza, że padł po prostu silnik. O ile sam sprzęt był używany długo, albo też był źle przechowywany, na przykład leżał na szafce i się cały czas kurzył, to oczywiście może to się zdarzyć, w końcu wszelkie szczotki silnika nawet w sprzęcie najdroższym kończą kiedyś swój żywot. Jednak użytkownicy o tym donoszą, że dosłownie po kilku minutach dym pojawia się, a to nie świadczy o tej marce za dobrze. Jednak to się może zdarzyć nawet najlepszym. Jak najbardziej bardzo dobrze działa gwarancyjny system w Lidlu.

Podsumowując jak najbardziej używamy, że warto ten sprzęt przetestować, szczególnie jeśli znajdziemy go w promocji, a jeśli coś z nim będzie nie tak, to należy go odesłać na gwarancję. Warto poczytać na temat danego modelu nieco więcej w sieci. Wówczas będziemy pewni, że jest to dla nas idealne rozwiązanie, z którego jak najbardziej warto korzystać. Modeli ciekawych jest mnóstwo. Wszystko jest zależne od tego jakie mamy wymagania oraz jakim budżetem dysponujemy.